Adres & Route
Sportpark v.v. Sneek Wit-Zwart
Molenkrite 132, 8608 XK SNEEK
Postbus 311, 8600 AH SNEEK
Tel. sportpark 0515-413577
Het sportpark van de voetbalvereniging Sneek Wit-Zwart is gesitueerd aan de zuidwestkant van de stad, in de wijk Tinga aan de Molenkrite. Op de onderstaande afbeelding van Google Maps liggen de sportvelden ten zuiden van de Stadsrondweg/N7 en ten westen van de Lemmerweg/N354
In de komende jaren zal de Stadsrondweg Zuid, waaraan het sportpark is gelegen, worden omgebouwd tot rijksweg A7. Hierdoor zullen ook de toegangswegen tot het sportpark worden aangepast. Inmiddels is de afslag Lemmerweg/Koningsspil gereed gekomen. De routebeschrijvingen zijn gebaseerd op de meest actuele situatie.
Grotere kaart weergeven
Komende vanuit de richting Joure/Heerenveen (rijksweg N7) rijdt u bij binnenkomst in Sneek bij het eerste verkeerslicht linksaf de stadsrondweg Zuid op (richting Bolsward/Amsterdam). Op de rondweg slaat u vervolgens bij het eerste verkeerslicht linksaf. U rijdt dan op de N354 richting Lemmer/Hommerts. Op de eerstvolgende rotonde neemt u de 3e afslag en rijdt dan op de Koningsspil in de woonwijk Tinga. Daarna de eerste afslag rechts. Na enkele honderden meters ziet u aan uw rechterhand, na het sportpark Tinga/Tennis en na het nemen van een verkeersdrempel, het parkeerterrein en het sportpark.
Komende vanuit de richting Bolsward (rijksweg A7) slaat u nadat u het Geeuw- Aquaduct bent doorgereden bij het eerst volgende verkeerslicht rechtsaf. U rijdt nu de woonwijk Tinga binnen. Op de T-splitsing (voor u ziet u de C1000 supermarkt) slaat u weer linksaf. Na circa 350 meter ziet u de voetbalvelden aan uw linkerhand en rijdt u bij de tweede afslag links het parkeerterrein van het sportpark op.
Komende vanuit de richting Leeuwarden rijdt u bij binnenkomst in Sneek de eerste minirontonde drie kwart rond om zo de stadsrondweg Oost op te rijden (richting Joure/Heerenveen). Zodra u het Houkesloot Aquaduct bent doorgereden, slaat u op de stadsrondweg Zuid bij het derde verkeerslicht linksaf. U rijdt nu de woonwijk Tinga binnen. Op de T-splitsing (voor u ziet u de C1000 supermarkt) slaat u weer linksaf. Na circa 350 meter ziet u de voetbalvelden aan uw linkerhand en rijdt u bij de tweede afslag links het parkeerterrein van het sportpark op.
Komende vanuit de richting Lemmer/Hommerts ziet u bij binnenkomst in Sneek een rotonde. U neemt de derde afslag en rijdt dan op de Koningsspil in de woonwijk Tinga. Daarna de eerste afslag rechts. Na enkele honderden meters ziet u aan uw rechterhand, na het sportpark Tinga/Tennis en na het nemen van een verkeersdrempel, het parkeerterrein en het sportpark.