E2 wint van Oudehaske26 maart 2012 9:14Na de dikke nederlaag van van vorige week 7-1 moesten we vandaag aantreden tegen Oudehaske E1. Het kon voor ons wel eens een moeilijk potje worden, want van de ploeg waar wij met 7-1 van verloren daar speelde Oudehaske gelijk tegen. Gelukkig was de instelling vandaag goed en werd er hard gewerkt met zijn allen om tot een goed resultaat te houden.
meer » SWZ Boso Sneek E2 ontwaakt uit winterslaap11 maart 2012 9:25Eindelijk was het dan weer zover, de bal gaat weer rollen voor de jongens van e2. Na vorige week nog even hebben geoefend tegen LSC 1890 E2 was er nu eindelijk weer competitie. De verwachtingen zijn hoog gespannen dit voorjaar. Na een 4de plek in de najaars competitie zijn we dit voorjaar ingedeeld met allemaal ploegen die op papier gelijkwaardig zijn aan elkaar. Dus we zullen zien hoever we komen dit jaar.
meer » E2 verliest van koploper 27 november 2011 13:07Na een weekend zonder voetbal voor E2, stond vandaag de zware wedstrijd tegen koploper Akkrum op het programma. Deze ploeg had de meeste wedstrijden met dubbele cijfers hadden gewonnen.
meer » SWZ Boso Sneek E2 herpakt zich14 november 2011 22:25Na de dikke nederlaag van vorige week tegen Nieuweschoot E1, 11-0, moesten we vandaag aantreden tegen het laag geklasseerde Mildam. De stand op de ranglijst leek ons toch wat zout in de ogen te strooien, want wat makkelijk leek, bleek het toch moeilijk om de 3 punten in Sneek te houden.
meer » SWZ E2 wint in en tegen Jubbega E230 oktober 2011 18:28De wekker ging vroeg vanochtend om 9 uur moesten we aantreden in en tegen jubbega E2. Gelukkig waren onze jongens goed wakker, want er werd maar liefst met 2-7 gewonnen. Leider Gerrit ontbrak i.v.m. bootje varen op de waddenzee en nog wat andere dingen.
meer » E2 delft onderspit tegen Renado/VVI 18 oktober 2011 19:54Na 2 overwinningen op rij moesten we zaterdag aantreden tegen koploper renado/vvi. Het beloofde een lastige wedstrijd te worden aangezien zij alles met ruime cijfers hadden gewonnen. De boodschap na de jongens was vandaag om met zijn allen te verdedigen en aan te vallen.
meer »