Cookie beleid vv Sneek Wit Zwart

De website van vv Sneek Wit Zwart is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Bekerprogramma t/m 16 september bekend

10 augustus 2018 12:45


De wedstrijdprogramma's van de KNVB-districtsbeker en Zwaluwen-jeugdbeker zijn bekend. Hieronder het overzicht van de eerste poulerondes.

Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam
272 1-9-2018 14:30 Mulier 1 SWZ Boso Sneek 1
6136 1-9-2018 15:30 SWZ Boso Sneek 2 HJSC 2
6168 1-9-2018 15:15 SWZ Boso Sneek 3 Scharnegoutum'70 3
1307 1-9-2018 15:00 SWZ Boso Sneek JO19-1 Blauw Wit '34 JO19-1
6308 1-9-2018 11:45 Akkrum JO17-1 SWZ Boso Sneek JO17-1
4591 1-9-2018 14:30 ONS Sneek JO17-2 SWZ Boso Sneek JO17-2
4636 1-9-2018 13:00 SWZ Boso Sneek JO17-3 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-2
8276 1-9-2018 15:00 SWZ Boso Sneek JO17-4 Balk JO17-2
8300 1-9-2018 10:45 SWZ Boso Sneek JO15-1 Franeker SC JO15-1
5071 1-9-2018 09:00 ST NOK/Bakhuizen JO15-1G SWZ Boso Sneek JO15-2
6968 1-9-2018 10:30 ONS Sneek JO15-3 SWZ Boso Sneek JO15-3
5644 1-9-2018 09:00 SWZ Boso Sneek JO13-1 Joure SC JO13-3
8354 1-9-2018 10:30 SC Bolsward JO13-2 SWZ Boso Sneek JO13-2
8433 1-9-2018 10:00 Harlingen JO13-2 SWZ Boso Sneek JO13-3
8042 1-9-2018 09:00 Mulier JO12-1 SWZ Boso Sneek JO12-1
7651 1-9-2018 10:30 ST IJVC/Blauwhuis JO12-1 SWZ Boso Sneek JO12-2
4828 1-9-2018 11:30 SWZ Boso Sneek JO11-1 Stormvogels'64 JO11-1
4185 1-9-2018 10:45 SWZ Boso Sneek JO11-2 ST IJVC/Blauwhuis JO11-1
6078 1-9-2018 08:45 Franeker SC JO10-1 SWZ Boso Sneek JO10-1
6792 1-9-2018 11:45 LSC 1890 JO10-3 SWZ Boso Sneek JO10-2
8114 1-9-2018 11:30 SWZ Boso Sneek JO10-3 ONS Sneek JO10-3
7856 1-9-2018 10:15 SWZ Boso Sneek JO9-1 Franeker SC JO9-1
3803 1-9-2018 10:15 SWZ Boso Sneek JO9-2 Franeker SC JO9-2
5251 1-9-2018 12:05 SWZ Boso Sneek JO9-3 Oeverzwaluwen JO9-2
1255 1-9-2018 09:00 Blauw Wit '34 JO8-1 SWZ Boso Sneek JO8-1
3866 1-9-2018 09:00 Akkrum JO8-1 SWZ Boso Sneek JO8-2
6646 1-9-2018 10:15 SWZ Boso Sneek JO8-3 Balk JO8-1
64 2-9-2018 14:00 LSC 1890 1 SWZ Boso Sneek 1 zon.
821 2-9-2018 10:30 SWZ Boso Sneek 2 LSC 1890 2
8623 2-9-2018 10:00 Dronrijp 3 SWZ Boso Sneek 3
8918 2-9-2018 10:30 SWZ Boso Sneek 4 Emmeloord SC 6
8894 2-9-2018 10:00 SWZ Boso Sneek 5 Harlingen 4
1308 4-9-2018 18:45 GAVC JO19-1 SWZ Boso Sneek JO19-1
4186 5-9-2018 18:45 GAVC JO11-1G SWZ Boso Sneek JO11-2
377 8-9-2018 15:00 SWZ Boso Sneek ZM1 Arum 1
107 8-9-2018 17:00 SWZ Boso Sneek 1 zon. Balk 1
6138 8-9-2018 14:30 Oudega 2 SWZ Boso Sneek 2
6167 8-9-2018 14:30 ONS Sneek 3 SWZ Boso Sneek 3
6305 8-9-2018 12:45 SWZ Boso Sneek JO17-1 Oldeholtpade JO17-1
4588 8-9-2018 13:00 SWZ Boso Sneek JO17-2 Drachten JO17-2
4641 8-9-2018 10:30 ST IJVC/Blauwhuis JO17-2 SWZ Boso Sneek JO17-3
8281 8-9-2018 11:50 Scharnegoutum'70 JO17-2G SWZ Boso Sneek JO17-4
8305 8-9-2018 10:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO15-1 SWZ Boso Sneek JO15-1
5068 8-9-2018 10:45 SWZ Boso Sneek JO15-2 ST IJVC/Blauwhuis JO15-1
6965 8-9-2018 11:00 SWZ Boso Sneek JO15-3 FVC JO15-3
5647 8-9-2018 10:15 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-1G SWZ Boso Sneek JO13-1
8355 8-9-2018 09:00 SWZ Boso Sneek JO13-2 Workum JO13-2G
8046 8-9-2018 11:30 SWZ Boso Sneek JO12-1 SC Bolsward JO12-1
7647 8-9-2018 10:45 SWZ Boso Sneek JO12-2 Scharnegoutum'70 JO12-1
4829 8-9-2018 09:00 Irnsum JO11-1 SWZ Boso Sneek JO11-1
6077 8-9-2018 10:15 SWZ Boso Sneek JO10-1 ONS Sneek JO10-1
6789 8-9-2018 10:15 SWZ Boso Sneek JO10-2 Balk JO10-3
8117 8-9-2018 09:00 Balk JO10-4M SWZ Boso Sneek JO10-3
7859 8-9-2018 11:30 LSC 1890 JO9-1 SWZ Boso Sneek JO9-1
3806 8-9-2018 08:30 Zeerobben JO9-2 SWZ Boso Sneek JO9-2
5255 8-9-2018 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-3 SWZ Boso Sneek JO9-3
1253 8-9-2018 10:15 SWZ Boso Sneek JO8-1 FVC JO8-1
3861 8-9-2018 10:15 SWZ Boso Sneek JO8-2 Irnsum JO8-1
6651 8-9-2018 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-1G SWZ Boso Sneek JO8-3
8624 9-9-2018 10:30 SWZ Boso Sneek 3 Harlingen 2
8919 9-9-2018 11:00 FFS 2 SWZ Boso Sneek 4
8893 9-9-2018 11:00 Black Boys 2 SWZ Boso Sneek 5
8817 9-9-2018 10:00 SWZ Boso Sneek 6 Emmeloord SC 5
237 15-9-2018 14:30 Walde De 1 SWZ Boso Sneek ZM1
14 15-9-2018 17:00 Nijland 1 SWZ Boso Sneek 1 zon.
6135 15-9-2018 15:30 SWZ Boso Sneek 2 IJVC 3
6170 15-9-2018 14:30 IJVC 4 SWZ Boso Sneek 3
1306 15-9-2018 15:00 SWZ Boso Sneek JO19-1 ONS Sneek JO19-1
6307 15-9-2018 10:30 GAVC JO17-1 SWZ Boso Sneek JO17-1
4593 15-9-2018 12:00 ONB JO17-2 SWZ Boso Sneek JO17-2
4637 15-9-2018 13:00 SWZ Boso Sneek JO17-3 SDS JO17-2
8277 15-9-2018 15:00 SWZ Boso Sneek JO17-4 Joure SC JO17-4
8301 15-9-2018 10:45 SWZ Boso Sneek JO15-1 Zeerobben JO15-1
5069 15-9-2018 12:30 ONS Sneek JO15-2 SWZ Boso Sneek JO15-2
6964 15-9-2018 09:00 SC Bolsward JO15-3 SWZ Boso Sneek JO15-3
5642 15-9-2018 09:00 Heerenveen JO13-2 SWZ Boso Sneek JO13-1
8356 15-9-2018 09:00 SWZ Boso Sneek JO13-2 ONS Sneek JO13-2
8434 15-9-2018 10:30 SC Bolsward JO13-4 SWZ Boso Sneek JO13-3
8045 15-9-2018 11:30 SWZ Boso Sneek JO12-1 SDS JO12-1
7648 15-9-2018 10:45 SWZ Boso Sneek JO12-2 SC Bolsward JO12-2
4832 15-9-2018 10:30 ONS Sneek JO11-1 SWZ Boso Sneek JO11-1
4187 15-9-2018 09:00 Scharnegoutum'70 JO11-1 SWZ Boso Sneek JO11-2
6075 15-9-2018 12:10 SC Bolsward JO10-1 SWZ Boso Sneek JO10-1
6793 15-9-2018 10:15 NOK JO10-1G SWZ Boso Sneek JO10-2
8115 15-9-2018 11:30 SWZ Boso Sneek JO10-3 IJVC JO10-2
7857 15-9-2018 10:15 SWZ Boso Sneek JO9-1 Zeerobben JO9-1
3802 15-9-2018 11:30 SC Bolsward JO9-3 SWZ Boso Sneek JO9-2
5252 15-9-2018 08:30 SWZ Boso Sneek JO9-3 QVC JO9-2
1252 15-9-2018 10:15 SWZ Boso Sneek JO8-1 LSC 1890 JO8-1
3864 15-9-2018 11:20 Joure SC JO8-2 SWZ Boso Sneek JO8-2
6650 15-9-2018 10:15 CVVO JO8-3G SWZ Boso Sneek JO8-3
9802 16-9-2018 12:00 Oosterlittens 2 SWZ Boso Sneek 2
8625 16-9-2018 10:30 SWZ Boso Sneek 3 LSC 1890 6
8915 16-9-2018 14:30 LSC 1890 4 SWZ Boso Sneek 4
8895 16-9-2018 10:00 SWZ Boso Sneek 5 LSC 1890 5
8815 16-9-2018 11:00 Lemmer 2 SWZ Boso Sneek 6
 
Onder voorbehoud van wijzigingen.


Kijk voor een overzicht per team en de meest actuele speeldata en -tijden in het hoofdmenu onder Teams > Teamnaam > Beker > Volledig programma.

Volgende week vrijdag 17 augustus wordt de competitieplanning voor de A- en B-categoriën gepubliceerd.
Delen

Lees meer over:
Bekercompetitie Districtsbeker Zwaluwen jeugdbeker

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!