Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
17 okt 10:30 vv Sneek Wit Zwart 2 (zon) Akkrum 3 (zon)
19 okt 18:30 vv Sneek Wit Zwart JO17-2 SC Franeker JO17-2
20 okt 19:00 vv Sneek Wit Zwart 4 (zaal) Broekster Boys 4 (zaal)
20 okt 19:55 vv Sneek Wit Zwart 3 (zaal) vv Blauw Rood'20 1 (zaal)
20 okt 20:50 vv Sneek Wit Zwart 1 (zaal) VC Trynwalden 1 (zaal)
20 okt 21:45 vv Sneek Wit Zwart 2 (zaal) NTW 1 (zaal)
22 okt 20:00 Avanti VR1 (zaal) vv Sneek Wit Zwart VR1 (zaal)
23 okt 8:45 LSC 1890 JO13-3 vv Sneek Wit Zwart JO13-1
23 okt 9:00 vv Sneek Wit Zwart JO14-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO14-1
23 okt 9:15 vv Sneek Wit Zwart JO15-2 Terschelling JO15-1JM
23 okt 9:15 vv Sneek Wit Zwart MO15-2 V.V. Heerenveen MO15-2
23 okt 9:45 vv Sneek Wit Zwart JO17-1 Leovardia JO17-1
23 okt 10:30 Noordbergum JO17-1 vv Sneek Wit Zwart JO17-2
23 okt 10:30 Marum JO15-1 vv Sneek Wit Zwart JO15-1
23 okt 10:30 vv Sneek Wit Zwart MO17-1 SC Bolsward MO17-1
23 okt 10:30 Mulier MO15-1 vv Sneek Wit Zwart MO15-1
23 okt 12:45 LSC 1890 JO17-2 vv Sneek Wit Zwart JO17-3
23 okt 14:00 Sneek Wit Zwart JG1JM Noordpool-U.F.C. JG1JM
23 okt 14:00 Kids United JG1JM SJO Broekster Walden JG1JM
23 okt 14:30 QVC 2 vv Sneek Wit Zwart 2
23 okt 15:00 vv Sneek Wit Zwart 1 Scharnegoutum'70 1
23 okt 15:15 vv Sneek Wit Zwart VR1 LAC Frisia 1883 VR1
23 okt 15:30 vv Sneek Wit Zwart JO19-2 SC Berlikum JO19-1
24 okt 11:45 Black Boys 1 (zon) Terschelling 1 (zon)
26 okt 18:30 Blauw Wit '34 JO17-3 vv Sneek Wit Zwart JO17-2
27 okt 19:00 vv Sneek Wit Zwart 2 (zaal) vv Blauw Rood'20 2 (zaal)
27 okt 19:55 vv Sneek Wit Zwart 4 (zaal) ONS Sneek 1 (zaal)
27 okt 20:50 vv Sneek Wit Zwart VR1 (zaal) VWC VR1 (zaal)
27 okt 21:00 Holwerd 1 (zaal) vv Sneek Wit Zwart 1 (zaal)
27 okt 21:00 FVC 4 (zaal) vv Sneek Wit Zwart 5 (zaal)
29 okt 19:00 VR30+ SDS30+ Vrouwen
30 okt 9:00 Drachtster Boys JO17-2 vv Sneek Wit Zwart JO17-1
30 okt 9:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-2 vv Sneek Wit Zwart JO17-3
30 okt 9:00 Urk JO13-3 vv Sneek Wit Zwart JO13-1
30 okt 9:00 FC Burgum MO15-1 vv Sneek Wit Zwart MO15-1
30 okt 9:00 Leeuwarder Zwaluwen MO13-2d vv Sneek Wit Zwart MO13-1
30 okt 9:15 vv Sneek Wit Zwart JO15-2 AVC JO15-1
30 okt 10:30 Workum MO15-1 vv Sneek Wit Zwart MO15-2
30 okt 11:30 vv Sneek Wit Zwart JO15-1 Leeuwarder Zwaluwen JO15-1
30 okt 12:15 vv Sneek Wit Zwart JO19-1 LSC 1890 JO19-1
30 okt 12:30 Be Quick D MO17-1 vv Sneek Wit Zwart MO17-1
30 okt 12:45 vv Sneek Wit Zwart VR2 QVC VR1
30 okt 13:30 vv Sneek Wit Zwart JO14-1 SVM JO14-1
30 okt 14:30 DWP 1 vv Sneek Wit Zwart 1
30 okt 14:30 vv Sneek Wit Zwart JO17-2 S.F. Deinum JO17-1
30 okt 14:45 Flevo Boys 4 vv Sneek Wit Zwart 2
30 okt 15:15 vv Sneek Wit Zwart VR1 Steenwijkerwold VR1
30 okt 15:30 vv Sneek Wit Zwart JO19-2 Scharnegoutum'70 JO19-1
31 okt 10:30 vv Sneek Wit Zwart 2 (zon) Irnsum 2 (zon)
31 okt 10:30 Oldeboorn 2 (zon) vv Sneek Wit Zwart 3 (zon)
31 okt 12:00 Friesland 5 (zon) vv Sneek Wit Zwart 4
3 nov 19:00 vv Sneek Wit Zwart 1 (zaal) Futsal Buitenpost/The Point 2 (zaal)
3 nov 21:00 vv Sneek Wit Zwart 3 (zaal) vv Sneek Wit Zwart 2 (zaal)
3 nov 21:00 FFS VR1 (zaal) vv Sneek Wit Zwart VR1 (zaal)
3 nov 21:55 vv Sneek Wit Zwart 5 (zaal) vv Sneek Wit Zwart 4 (zaal)
5 nov 20:00 Renado 35+2 vv Sneek Wit Zwart 35+1
5 nov 20:00 Waterpoort Boys 45+1 vv Sneek Wit Zwart 45+1
5 nov 20:30 vv Sneek Wit Zwart 35+1 LSC 1890 35+2
5 nov 20:30 vv Sneek Wit Zwart 45+1 TOP'63 45+1
5 nov 21:00 vv Sneek Wit Zwart 35+1 LSC 1890 35+1
5 nov 21:00 ONS Sneek 45+1 vv Sneek Wit Zwart 45+1
5 nov 21:30 vv Sneek Wit Zwart 45+1 LSC 1890 45+1
6 nov 9:00 CVVO JO14-1 vv Sneek Wit Zwart JO14-1
6 nov 9:15 vv Sneek Wit Zwart JO13-1 Terschelling JO13-1JM
6 nov 9:45 vv Sneek Wit Zwart JO17-1 LAC Frisia 1883 JO17-2
6 nov 10:30 FC Birdaard JO19-1 vv Sneek Wit Zwart JO19-2
6 nov 10:30 ST SDS/Nijland JO17-1 vv Sneek Wit Zwart JO17-2
6 nov 10:30 Be Quick D JO15-1 vv Sneek Wit Zwart JO15-1
6 nov 10:45 vv Sneek Wit Zwart MO13-1 SJO DFC MO13-2
6 nov 11:30 Ouwe Syl JO15-1 vv Sneek Wit Zwart JO15-2
6 nov 11:30 vv Sneek Wit Zwart MO15-2 CVVO MO15-1
6 nov 11:45 Buitenpost MO17-1 vv Sneek Wit Zwart MO17-1
6 nov 12:15 vv Sneek Wit Zwart 2 Blauw Wit '34 3
6 nov 13:30 vv Sneek Wit Zwart MO15-1 FC Assen MO15-1
6 nov 14:30 SC Joure JO19-1 vv Sneek Wit Zwart JO19-1
6 nov 14:30 vv Sneek Wit Zwart JO17-3 Workum JO17-2
6 nov 14:30 SJO WTTC VR1 vv Sneek Wit Zwart VR1
6 nov 14:30 VVI VR1 vv Sneek Wit Zwart VR2
6 nov 15:00 vv Sneek Wit Zwart 1 SDS 1
7 nov 10:00 vv Sneek Wit Zwart 3 (zon) Blauw Rood 3JM (zon)
7 nov 11:00 Warga 3 (zon) vv Sneek Wit Zwart 2 (zon)
7 nov 11:00 Black Boys 2 (zon) FVC 2 (zon)
7 nov 12:30 vv Sneek Wit Zwart 4 Akkrum 4
7 nov 14:00 Black Boys 1 (zon) ONB 1 (zon)
9 nov 19:00 Workum 5 (zaal) vv Sneek Wit Zwart 5 (zaal)
10 nov 19:00 vv Sneek Wit Zwart 2 (zaal) Haskerland 4 (zaal)
10 nov 19:55 vv Sneek Wit Zwart VR1 (zaal) Renado VR1 (zaal)
10 nov 20:00 Futsal Heerenveen 4 (zaal) vv Sneek Wit Zwart 3 (zaal)
10 nov 20:50 vv Sneek Wit Zwart 4 (zaal) FVC 4 (zaal)
10 nov 21:45 vv Sneek Wit Zwart 1 (zaal) Futsal Frisia 2 (zaal)
13 nov 8:45 SC Franeker MO15-1 vv Sneek Wit Zwart MO15-2
13 nov 10:30 Hardegarijp MO17-1 vv Sneek Wit Zwart MO17-1
13 nov 11:30 vv Sneek Wit Zwart JO15-1 VEV'67 JO15-1
13 nov 14:30 vv Sneek Wit Zwart JO17-2 FC Burgum JO17-2
13 nov 14:30 FC Klazienaveen VR1 vv Sneek Wit Zwart VR1
13 nov 15:00 vv Sneek Wit Zwart 1 Minnertsga 1
13 nov 15:00 SC Franeker JO19-2 vv Sneek Wit Zwart JO19-2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!