15 juni 2022 12:45
Na het vertrek van topschutter Jorn Wester en het afhaken van Davey Lohman was er een aanvallende leegte ontstaan binnen de eerste selectie. Met de komst van de gebroeders Musliu is deze leegte ingevuld en heeft hoofdtrainer Rietdijk meer aanvallende opties erbij gekregen.
Jeton Musliu (37jr.) is een echte centrumspits en begint bij Sneek Wit Zwart aan zijn laatste hoofdstuk van zijn actieve carrière. De oudste van beide broers begon zijn carrière bij Dokkum en na omzwervingen bij FVC, vv Bergum, vv Leeuwarden, Blauw Wit'34 kwam hij bij Leeuwarder Zwaluwen terecht. Bij Bergum speelde Musliu nog samen met Rietdijk die elkaar bij Zwaluwen wederom troffen maar nu als trainer en speler. Met 214 competitie- en 49 bekertreffers weet Jeton met grote regelmaat het doel te vinden, hopelijk kan hij dit ook op Sportpark Tinga.Arton (32jr.) kan op elke aanvallende positie uit de voeten maar komt het best tot zijn recht in een vrije rol van de vleugel. Na een periode bij Cambuur Leeuwarden startte Arton zijn carrière in het amateurvoetbal bij vv Bergum met aansluitend dienstverbanden bij Alcides, Harkemase Boys en ONS Sneek alvorens hij samen met zijn broer neerstreek bij Leeuwarder Zwaluwen.Met de komst van beide aanvallers is de selectie compleet en zal er eind juni gestart worden met een zeer omvangrijke voorlopige selectie. De revelaties van afgelopen seizoen Sidney Veltkamp en Dani Mohamad zullen de eerste seizoenshelft ontbreken vanwege een buitenlandse studie, de breedte van de selectie zal het ontbreken van deze spelers op moeten vangen.
10-06 Programma Sneek Wit Zwart 1 voorbereiding 2022/23
10-06 De Boer vervangt Meijer bij Sneek Wit Zwart 1
05-06 Sneek Wit Zwart 1 kampioen na 9-2 winst
02-05 Jan Booi na afloop Sneek Wit Zwart 1 - Workum 1
02-05 Speelman en Potma sluiten aan bij Sneek Wit Zwart
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.