Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
21 sep 18:30 vv Sneek Wit Zwart JO12-2 Nieuweschoot JO12-1
21 sep 19:00 vv Blauw Rood'20 3 (zaal) vv Sneek Wit Zwart 3 (zaal)
21 sep 20:00 vv Sneek Wit Zwart 2 TOP '63 2
22 sep 19:00 vv Sneek Wit Zwart MO17-1 V.V. Heerenveen MO17-1
22 sep 19:00 vv Sneek Wit Zwart VR1 (zaal) Balk ZV Vr1 (zaal)
22 sep 20:00 VC Trynwalden 1 (zaal) vv Sneek Wit Zwart 1 (zaal)
22 sep 20:55 Futsal Heerenveen 6 (zaal) vv Sneek Wit Zwart 4 (zaal)
24 sep 19:30 vv Sneek Wit Zwart 35+1 Renado 35+2
24 sep 19:30 LSC 1890 35+2 vv Sneek Wit Zwart 35+2
24 sep 20:00 LSC 1890 45+1 vv Sneek Wit Zwart 45+1
24 sep 20:00 vv Sneek Wit Zwart 35+2 vv Sneek Wit Zwart 35+1
24 sep 20:30 vv Sneek Wit Zwart 35+1 LSC 1890 35+2
24 sep 20:30 vv Sneek Wit Zwart 45+1 ONS Sneek 45+1
24 sep 20:30 LSC 1890 35+1 vv Sneek Wit Zwart 35+2
24 sep 21:00 vv Sneek Wit Zwart 35+2 Renado 35+2
24 sep 21:30 LSC 1890 35+1 vv Sneek Wit Zwart 35+1
24 sep 21:30 TOP'63 45+1 vv Sneek Wit Zwart 45+1
24 sep 22:00 vv Sneek Wit Zwart 45+1 Waterpoort Boys 45+1
25 sep 9:00 SC Bolsward JO15-2 vv Sneek Wit Zwart JO15-2
25 sep 9:00 DWP JO12-1JM vv Sneek Wit Zwart JO12-2
25 sep 9:00 Balk JO10-1JM vv Sneek Wit Zwart JO10-1
25 sep 9:00 LSC 1890 JO10-3 vv Sneek Wit Zwart JO10-3
25 sep 9:00 vv Sneek Wit Zwart JO9-2 Oeverzwaluwen JO9-1
25 sep 9:00 vv Sneek Wit Zwart JO9-3 SC Bolsward JO9-3
25 sep 9:00 Makkum JO9-1 vv Sneek Wit Zwart JO9-4
25 sep 9:00 vv Sneek Wit Zwart JO8-1 Gorredijk JO8-2
25 sep 9:00 Oeverzwaluwen JO8-1 vv Sneek Wit Zwart JO8-2
25 sep 9:15 vv Sneek Wit Zwart JO11-1 Oeverzwaluwen JO11-1
25 sep 9:15 vv Sneek Wit Zwart MO15-2 Oudehaske MO15-1d
25 sep 10:00 V.V. Heerenveen JO9-2 vv Sneek Wit Zwart JO9-1
25 sep 10:00 SDS JO8-1 vv Sneek Wit Zwart JO8-3
25 sep 10:00 vv Sneek Wit Zwart MO17-1 S.C. Stiens MO17-1
25 sep 10:30 SC Franeker JO17-1 vv Sneek Wit Zwart JO17-1
25 sep 10:30 Zeerobben JO15-1 vv Sneek Wit Zwart JO15-1
25 sep 10:30 vv Sneek Wit Zwart JO12-1 V.V. Heerenveen JO12-2
25 sep 10:30 vv Sneek Wit Zwart JO10-2 SC Emmeloord JO10-1
25 sep 10:30 vv Sneek Wit Zwart JO10-4 Oldeboorn JO10-1
25 sep 10:30 Lemmer vv MO13-1 vv Sneek Wit Zwart MO13-1
25 sep 11:15 Workum JO11-2JM vv Sneek Wit Zwart JO11-2
25 sep 11:30 vv Sneek Wit Zwart MO15-1 SC Bolsward MO15-1
25 sep 12:15 vv Sneek Wit Zwart 2 TOP'63 2
25 sep 12:15 vv Sneek Wit Zwart JO13-1 CVVO JO13-2
25 sep 13:25 St.Annaparochie JO19-1 vv Sneek Wit Zwart JO19-2
25 sep 14:15 vv Sneek Wit Zwart JO17-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-1
25 sep 14:30 vv Sneek Wit Zwart JO17-3 ST IJVC/Blauwhuis JO17-1
25 sep 14:45 Balk VR1 vv Sneek Wit Zwart VR1
25 sep 15:00 vv Sneek Wit Zwart 1 Willemsoord 1
26 sep 10:30 LSC 1890 8 (zon) vv Sneek Wit Zwart 2 (zon)
26 sep 10:30 LAC Frisia 1883 2 (zon) vv Sneek Wit Zwart 3 (zon)
26 sep 11:00 Black Boys 2 (zon) S.F. Deinum 2 (zon)
26 sep 11:00 vv Sneek Wit Zwart 4 (zon) Vlielandse Sport Vereniging '31 (zon)
26 sep 14:00 Black Boys 1 (zon) De Walden 1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!